محل تبلیغات شما

ازتو نامردتر و وجدان تر هم مگه کسی هست؟هیچ کسی اندازه ی من عاشقت نبوده و نبست.خدا نابود کند کسی را که تورو از من گرفت.اگه توی این دنیا خدا حقم رو ازش نگرفت تو دنیای دیگه میگیره.من تا زنده ام نه تو را میبخشم و نه اون وروجک زرد را میبخشم که باعث جداییمان شد.رفتی به درک.تنهام گذاشتی به درک.هنوزم هنوزه دلتنگتم.هنوزم روزی نبست که بدون فکر کردن بهت بگذره.

منم خدا تنهام نذاشت و کنارم بود.تو اگه با یه زن بهت خوش میگذره من با بچه هام.لعنتی تو حتی حرمت بچه هام هم نگرفتی و بهشون توهین کردی.نمی بخشمت.چه روزها و چه شبهایی که به اهانتهای خودت و خانواده ت فکر نمیکنم.اما بازم دلم برای یک لحظه دیدنت تنگ میشه.

راستی امشب داشتم فکر میکردم اون همه پول که به رستمی دادم سر طلاهای مادرت و اون همه پول که به فاطمه دادم سر طلاهای زنت چرا پس نمیدی.دوتا انکشترم رو ازم یدین.گوشیمو برداشتی.اقلا پول نقد خودمو پس بده لعنتی.چی فکر کردی خدا وکیل سی هفتش رو بعد از اون برام گرفتن.نود تومان فقط طلا برام گرفتن.همون انگشتر روز تولدم که تو بردی .

چی دارم مینویسم.امشب خیلی داغون بودم.خیلی از غم دوریت گریه کردم.امشب هزار بار برات لعنت فرستادم.لعنتی برگرد برام بانو بانو کن.خوشگذرانی هات تمام نشد.

با غم دوریت چه کنم

دلتنگتم دیوووووونه

تو ,فکر ,اون ,خدا ,لعنتی ,برام ,که به ,غم دوریت ,اون همه ,برام گرفتن ,را میبخشم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آشنایی باشغل راننده کامیون پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹_۱۳۹۸ به سوی طبیعت وحشی